ogloszenia-wielkopolskie.pl
Osób online:10 | Ogłoszeń:1662

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierowca Kat. C

Kierowca Kat. C

Kierowca kat. C

Dla naszego klienta, znanej firmy z branży dystrybucyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
Nr. Ref. 141005_KPS
Zakres obowiązków na oferowanym stanowisku obejmuje:
• Pomoc w dystrybucji i sprzedaży produktów oferowanych przez firmę
• Współpracę z działem sprzedaży w celu rozwoju bazy klientów
• Obsługa i bezpośredni kontakt z klientami firmy
• Obsługa wewnętrznego systemu komputerowego
• Budowanie dobrego wizerunku firmy
Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych (karta kierowcy + kurs na przewóz rzeczy)
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź gotowość do jej wyrobienia
• Duża samodzielność i szybkość w działaniu
• Dobra organizacja czasu pracy
• Uczciwość oraz pracowitość
• Komunikatywność, umiejętność rozmowy z klientem
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pięciodniowy tydzień pracy
• Wynagrodzenie podstawowe + liczne premie dodatkowe sięgające kwoty wynagrodzenia podstawowego + comiesięczne premie uznaniowe
• Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet socjalny od pierwszego dnia współpracy, po 2 latach dostęp do rozbudowanego pakietu świadczeń medycznych
• Dodatkowy płatny urlop związany ze świadczeniami medycznymi
• Realna możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy, już po okresie próbnym
• Bardzo dobra atmosfera współpracy w ramach międzynarodowego przedsiębiorstwa

Cv – wraz z numerem referencyjnym - prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja504@eureka-hr.pl
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Eureka Group, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kierowca Kat. C

Miasto/a:
 Poznań

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test

Najnowsze

Popularne

Tagi

Osób Zastaw Poznań Pożyczki Maszynowe Niemcy Bik Doradca Pracownik Pozabankowe Starszych Opiekunka Bez Betonowe Praca Niemczech Spółkę Sprzedawca Szybka Posadzki Klientasprzedawca Pożyczka Pod Szamba Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia