ogloszenia-wielkopolskie.pl
Osób online:3 | Ogłoszeń:1662

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Tłumacz Języka Niemieckiego

Tłumacz Języka Niemieckiego

Tłumacz j

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Tłumacz języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy/Polska

ref.: tłu/poz/2015

Najważniejsze obowiązki:

- tłumaczenia bezpośrednia z/na język niemiecki

- organizowanie noclegu dla grupy pracowników

- zamawianie materiałów w hurtowniach

- organizowanie wywozu ziemi

- raportowanie do inwestora

Wymagania:

- biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie-zwłaszcza słownictwo budowlane

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych (3 tygodnie pracy w Niemczech i 1 tydzień w Polsce)

- przebojowa osobowość

- czynne prawo jazdy kat.B

- znajomość obsługi komputera

- własna działalność gospodarcza – mile widziane

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie

- na czas pobytu za granicą zapewniamy zakwaterowanie i przejazd. Wyżywienie w miejscu zakwaterowania we własnym zakresie

- niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu w tytule maila prosimy podać numer referencyjny tłu/poz/2015 lub zapraszamy do naszego biura w Poznaniu ul. Dąbrowskiego 17 Ip.pokój 113/114.

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 290 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Tłumacz Języka Niemieckiego

Miasto/a:
 Poznań

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test

Najnowsze

Popularne

Tagi

Osób Zastaw Poznań Pożyczki Maszynowe Niemcy Bik Doradca Pracownik Pozabankowe Starszych Opiekunka Bez Betonowe Praca Niemczech Spółkę Sprzedawca Szybka Posadzki Klientasprzedawca Pożyczka Pod Szamba Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia