ogloszenia-wielkopolskie.pl
Osób online:15 | Ogłoszeń:1662

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Stacji Paliw

Pracownik Stacji Paliw

Pracownik stacji paliw

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kórnik

Nr ref.: sta/kór/2015

Zadania:

- dokonywanie operacji kasowych,

- obsługa klientów, aktywna sprzedaż,

- zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów

- dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji

Wymagania:

- wykształcenia minimum zawodowego

- uczciwość i odpowiedzialność

- pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów

- mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- szkolenie stanowiskowe i z obsługi kasy

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- praca zmianowa po 12h - dniówki i nocki

- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu(w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: sta/kór/2015).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Stacji Paliw

Miasto/a:
 Kórnik

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test

Najnowsze

Popularne

Tagi

Osób Zastaw Poznań Pożyczki Maszynowe Niemcy Bik Doradca Pracownik Pozabankowe Starszych Opiekunka Bez Betonowe Praca Niemczech Spółkę Sprzedawca Szybka Posadzki Klientasprzedawca Pożyczka Pod Szamba Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia