ogloszenia-wielkopolskie.pl
Osób online:10 | Ogłoszeń:1662

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Dojarz - Niemcy, Lubeka

Dojarz - Niemcy, Lubeka

praca od zaraz

J&M Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11229. W chwili obecnej dla jednego z naszych niemieckich Klientów, właściciela gospodarstwa położonego w okolicach miasta Lubeka, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

DOJARZ

Miejsce pracy: Niemcy, okolice miasta Lubeka

Obowiązki:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie praca przy mechanicznym udoju krów.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy na gospodarstwie
-wysoka motywacja do pracy
- mile widziane doświadczenie przy udoju mechanicznym krów

Oferta:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
- atrakcyjne wynagrodzenie (6,50 Euro/godz. - stawka netto)
- zakwaterowanie - zapewnione bezpłatnie
- czas pracy: około 200 godzin miesięcznie
- praca od zaraz na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV (mile widziane również CV w języku niemieckim) na adres:

praca@forwork.eu

W tytule maila proszę wpisać: Dojarz - Niemcy, Lubeka

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 PDF
Telefon: 12 623 10 93

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Dojarz - Niemcy
   Lubeka

Miasto/a:
 Poza województwem Wielkopolskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test

Najnowsze

Popularne

Tagi

Osób Zastaw Poznań Pożyczki Maszynowe Niemcy Bik Doradca Pracownik Pozabankowe Starszych Opiekunka Bez Betonowe Praca Niemczech Spółkę Sprzedawca Szybka Posadzki Klientasprzedawca Pożyczka Pod Szamba Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia